GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 15618457

nr 1561 8457

Fat

Kina, 6 st. Diameter: 16-26 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 september 2023
kl 19:43:19